boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

j.d. salinger catcher in the rye

Als er één roman aangeduid kan worden als (moderne) klassieker is het The Catcher in the Rye.

wees onzichtbaar murat isik

Een lekker dik boek waar je de hele zomer over kunt doen. Leesclubbespreking op 31 augustus!

En we noemen hem Marjolijn van Heemstra

Wat als je legendarische oudoom niet de verzetsheld blijkt te zijn waar iedereen hem altijd voor hield?

roltrap naar de maan harrie jekkers koos meinderts annette fienieg

#jólabókaflód De liedjes van Klein Orkest zijn al zo’n 35 jaar oud, maar slaan nog steeds aan bij nieuwe generaties kinderen.

het bosboek sarah devos

Eindelijk een boek over natuur waarvan ik de informatie kan onthouden!

wachten op bojangles olivier bourdeaut

Een kleine prijs voor zo’n lief verhaal!

Een klein leven Hanya Yanagihara

Dit is een romantisch boek over de liefde, dat korte metten maakt met alle romantische liefde. Adembenemend prachtig en verdrietig.

kalmechaos

‘Kalme chaos is the only book that took me three weeks to read out of sheer beauty.’ – Lot aan Sandro Veronesi

Over het water H.M. van den Brink

Eén van de mooiste boeken uit de Nederlandse literatuur. Het is niet voor niets dat de winkel naar dit boek is vernoemd.