boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

Zeb Gideon Samson

Lekker ontregelend boek over de klas van Juf Cato, waar vreemde dingen de normaalste zaak van de wereld zijn.

j.d. salinger catcher in the rye

Als er één roman aangeduid kan worden als (moderne) klassieker is het The Catcher in the Rye.

gouden bergen francis spufford

Ultiem Kerstboek! Je bent uren achter elkaar in pittoresk, Dickensiaans 18e eeuws New York, beschreven met een scherpe en spottende, hedendaagse pen die je op het puntje van je stoel houdt.

wees onzichtbaar murat isik

Een lekker dik boek waar je de hele zomer over kunt doen. Leesclubbespreking op 31 augustus!

de acht bergen paolo cognetti

Een verstild, warm boek, waardoor koele, verfrissende geur van zuivere berglucht waait.

En we noemen hem Marjolijn van Heemstra

Wat als je legendarische oudoom niet de verzetsheld blijkt te zijn waar iedereen hem altijd voor hield?

roltrap naar de maan harrie jekkers koos meinderts annette fienieg

#jólabókaflód De liedjes van Klein Orkest zijn al zo’n 35 jaar oud, maar slaan nog steeds aan bij nieuwe generaties kinderen.

het bosboek sarah devos

Eindelijk een boek over natuur waarvan ik de informatie kan onthouden!

wachten op bojangles olivier bourdeaut

Een kleine prijs voor zo’n lief verhaal!

Een klein leven Hanya Yanagihara

Dit is een romantisch boek over de liefde, dat korte metten maakt met alle romantische liefde. Adembenemend prachtig en verdrietig.

Pogingen iets van het leven te maken op late leeftijd, het kan!

kalmechaos

‘Kalme chaos is the only book that took me three weeks to read out of sheer beauty.’ – Lot aan Sandro Veronesi

Over het water H.M. van den Brink

Eén van de mooiste boeken uit de Nederlandse literatuur. Het is niet voor niets dat de winkel naar dit boek is vernoemd.

Meditatie in de lentezon met verse sushi na, dát is De kat van Takashi Hiraide.