boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

de lege hemel kaft

Ze durft bij zichzelf en bij grote namen kattekeningen te plaatsen.

Dit hebben we nodig: een boek dat ons met stevige hand en luchtige toon leidt naar spelen, uitproberen, rommelen… creatief zijn.

onder het melkbos kaft

Prachtig is de nieuwe vertaling!

Slapen doen we later kaft

Roman opgebouwd uit fictieve (e-mail)brieven van twee vrouwen, die het leven leidden van vrouwen in de 21 eeuw: carrière, ambitie, stress, liefde, vriendschap…

kaft de neehoorn

Taalspelig en licht schunnig. Favoriet van Lot!

zeven echtgenoten van evelyn hugo reid

Op het ware leven van legendarische hollywood-dames geïnspireerde roman

Op de tweede pagina lachte ik al hardop om dit verhaal over de 511-jarige Pincet

het eiland terpstra

Naar een friszonnig eiland, naar een magische jeugd, naar een mijmerend, wijs hoofd.

luxemburg ik voel me in de hele wereld thuis

Wat een vrouw was Rosa Luxemburg! Zo krachtig, zo genuanceerd, zo mooi schrijvend kom je ze zelden tegen.

Gijs Groenteman Ischa

Een verslavend boek is het, omdat je als lezer wordt uitgedaagd zelf een beeld van Ischa te scheppen.

maar eerst ving ik een monster veldkamp boer

Fijne monsterachtige onzin in een baldadig prentenboek

midnight chicken risbridger

Recepten voor levenslust, ook een must als je er niet uit gaat koken.

kwetsbare mensen, kwetsbare groenten

Hoe niet alleen planten, maar ook mensen tot bloei komen in de biologische tuin aan de Heggerankweg.

meer dan een broer diop

Meer dan een broer is een boek waarover je niet raakt uitgepraat.

een vrouw apart en de stad gornick

Wijs, slim, grappig, memorabel. Ik wilde haast elke zin onderstrepen om te onthouden.