boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

Banville schreef een twist op een Agatha Christie-verhaal.

Banville schreef een twist op een Agatha Christie-verhaal.

kleine kapitein paul biegel

De kleine kapitein is misschien wel het beste kinderboek ooit.

cover de dwaler

Favoriet van Lot! ‘Als korte verhalen zó zijn, ben ik een liefhebber.’

kaft melktanden

Schrijfster uit Noord schrijft millenial-versie van Bedrogen-vrouwverhaal

de lege hemel kaft

Ze durft bij zichzelf en bij grote namen kattekeningen te plaatsen.

Dit hebben we nodig: een boek dat ons met stevige hand en luchtige toon leidt naar spelen, uitproberen, rommelen… creatief zijn.

onder het melkbos kaft

Prachtig is de nieuwe vertaling!

Slapen doen we later kaft

Roman opgebouwd uit fictieve (e-mail)brieven van twee vrouwen, die het leven leidden van vrouwen in de 21 eeuw: carrière, ambitie, stress, liefde, vriendschap…

kaft de neehoorn

Taalspelig en licht schunnig. Favoriet van Lot!

zeven echtgenoten van evelyn hugo reid

Op het ware leven van legendarische hollywood-dames geïnspireerde roman

reparatie van de wereld Snajder

Historische roman en tragische liefdessage ineen, over geliefden die vijanden geweest zouden zijn

Op de tweede pagina lachte ik al hardop om dit verhaal over de 511-jarige Pincet

het eiland terpstra

Naar een friszonnig eiland, naar een magische jeugd, naar een mijmerend, wijs hoofd.

luxemburg ik voel me in de hele wereld thuis

Wat een vrouw was Rosa Luxemburg! Zo krachtig, zo genuanceerd, zo mooi schrijvend kom je ze zelden tegen.