boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

breekbaarheid goede martha nussbaum

Niet alleen een gedegen filosofische studie, maar vooral ook een prachtig boek over hoe moeilijk goed leven is.

Het boek ont Anton Valens

Als je zelf wel eens post ongeopend laat, zul je dit boek zeer kunnen waarderen. (Of als je uit Groningen komt. Of als je van anti-helden houdt. Of als je van goede boeken houdt).

84 charing cross road helene hanff

This book of letters in a comfort read, one of the best that is out there.

charing cross road 84 helene hanff

Als je denkt dat je alles al gelezen hebt, al weet of bezit, lees niet verder. Anders is hier een boekenparel!

‘Vergeten’ klassieker van Uruguayaanse schrijver nu vertaald in het Nederlands

moresnet philip droge

een vergeten verleden dichtbij huis: een snippertje land dat ruim een eeuw lang zelfstandig was.

as in tas jelle brandt corstius

Als je eerder werk van hem kent, hou je bij het lezen van dit boek even de adem in.

compostcirculatieplan anton valens

Valens is een meester in het beschrijven van kleine mensenlevens. Dat zou je denigrerend kunnen opvatten, maar zo bedoel ik het niet.

De wereld van gisteren Stefan Zweig

Een schitterend boek! Een klassieke aanrader.

eco slinger van foucault

Wat schreef Eco heerlijke boeken! Vol eruditie en humor, met intelligentie en levensplezier.

Eco naam van de roos

Let op de referenties aan Sherlock Holmes!

Moeders zondag Graham Swift

Adempauze in drukke zomermaanden

Pogingen iets van het leven te maken op late leeftijd, het kan!

steinz

Behoeft geen introductie, of wel?

ilias imme dros

Meer dan 20 jaar na de Odysseia heeft Imme Dros eindelijk ook de Ilias vertaald. Zeer goed gerecenseerd. Een prachtig kado!