boekhandel over het water logo

De inspirerende boekhandel in Amsterdam-Noord

Lot leest

gouden bergen francis spufford

Ultiem Kerstboek! Je bent uren achter elkaar in pittoresk, Dickensiaans 18e eeuws New York, beschreven met een scherpe en spottende, hedendaagse pen die je op het puntje van je stoel houdt.

wees onzichtbaar murat isik

Een lekker dik boek waar je de hele zomer over kunt doen. Leesclubbespreking op 31 augustus!

de acht bergen paolo cognetti

Een verstild, warm boek, waardoor koele, verfrissende geur van zuivere berglucht waait.

het boek van stof Philip Pullman

#Jólabókaflód  Zal het Malcolm lukken Lyra bij haar vader te brengen? Heerlijk!

ogenblikken in valois hella haasse

Kleine romans verborgen in de lokale geschiedenis. Wat kon Haasse dat goed.

Intense zinnen, verstilde observaties over het dagelijks leven.

En we noemen hem Marjolijn van Heemstra

Wat als je legendarische oudoom niet de verzetsheld blijkt te zijn waar iedereen hem altijd voor hield?

heel veel veg hugh fearnley-whittingstall

Dit weekend is het boek in ons gezin al uitgeprobeerd. Met groot succes!

#Jólabókaflód Sprookjesachtig, maar met veel realisme verteld verhaal over een eenzame draak, die zijn drakenruiter vindt in een eenzame jongen. Een road novel voor kinderen

roltrap naar de maan harrie jekkers koos meinderts annette fienieg

#jólabókaflód De liedjes van Klein orkest zijn al zo’n 35 jaar oud, maar slaan nog steeds aan bij nieuwe generaties kinderen.

het bosboek sarah devos

Eindelijk een boek over natuur waarvan ik de informatie kan onthouden!

home sweet home yvette van boven

Tussen foto’s van Ierse landschappen maakbare, smaakvolle recepten van Yvette van Boven

Op naar het Noorderpark, naar die modderige poel, daar vind je ijsvogels met Amsterdamse Beestenboel!

een huis voor harry leo timmers

dag poes mies van hout

Poezenverzen van grote Nederlandse kinderboekenauteurs bij prachtige kattentekeningen van Mies van Hout